wysyłka towarów

koszt wysyłki:

W mojej ofercie są przedmioty o różnych wymiarach/wagach. Dlatego też cena wysyłki zależy od przedmiotu i jest podana w opisie. W przypadku wielu przedmiotów o różnych cenach sklep automatycznie odpowiednio przeliczy stawki i na stronie z podsumowaniem koszyka będziesz mógł sprawdzic sumaryczny koszt wysyłki.

terminy wysyłki:

Przesyłki nadaję codziennie od poniedziałku do piątku. Zamówienia realizuję następnego dnia roboczego po otrzymaniu wpłaty lub po złożeniu zamówienia na przesyłkę pobraniową.

twoja przesyłka jeszcze nie dotarła:

Poczta nie jest firmą kurierska i przesyłki, mimo że czasem docierają z dnia na dzień to niestety zazwyczaj czas dostarczenia jest dłuższy i wynosi kilka dni. Czasem zdarza się, że listonosz zamiast dostarczyć przesyłkę, zostawia awizo w skrzynce nawet jak adresat jest w domu. Zdarzało się również że awizo w ogóle nie było zostawiane i odbiorca nie miał żadnej informacji o czekającej na niego przesyłce. Niestety na błędy w działaniu poczty nie mam wpływu. Jeżeli dostawa opóźnia się skontaktuj się ze mną a prześlę Ci skan dowodu nadania. Mając numer przesyłki możesz sprawdzić na swojej poczcie. Reklamację na poczcie mogę składać dopiero po 14 dniach od nadania przesyłki (patrz regulamin poczty §34 str.13) Jeżeli przesyłka faktycznie zaginęła prześlę Ci kupione przedmioty drugi raz na własny koszt lub też zwrócę pełną wpłaconą kwotę.